TOP 5 Barberów w Częstochowie

Popularne w ostatnich latach Barber Shopy jeszcze dekadę temu były dość mało znane. Obecnie profesja barbera jest niezwykle popularna i coraz więcej mężczyzn chętnie korzysta z jego usług. W samej Częstochowie znajduje się bardzo dużo salonów oferujących coś więcej, niż samo męskie strzyżenie. Sprawdziliśmy, które z nich są najchętniej polecane.

Kim tak naprawdę jest barber?

Choć Barber Shopy zyskują coraz większą popularność, wciąż istnieje wiele przekłamań na temat profesji barberów. Jedni mylą go z golibrodą, inni uważają go za męskiego fryzjera. Kim właściwie on jest? Ciężko jednoznacznie określić ten zawód, ale o Barber Shopach można mówić niejako o SPA dla męskiego zarostu. Profesjonalny barber nie tylko zadba o włosy oraz zarost na twarzy mężczyzny, ale także zajmie się skórą głowy, która również wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Używając odpowiednich kosmetyków oraz narzędzi sprawi, że skóra pod zarostem będzie odpowiednio nawilżona, a włosy i broda zyskają znakomity wygląd.

Barber w Częstochowie – który jest najlepszy?

Na terenie Częstochowy funkcjonuje kilkanaście Barber Shopów. Bardzo duża część z nich cieszy się bardzo dobrymi opiniami. Wybraliśmy 5 z nich, które są szczególnie polecane przez klientów.

1.Romić Barber Shop

Szukając barbera z prawdziwego zdarzenia, warto zajrzeć do Romić Barber Shop przy ul. Pułaskiego 84/86/lok 24. To profesjonalny rzemieślnik z dwudziestoletnim stażem, który nie tylko sprawnie posługuje się brzytwą, ale także sam prowadzi szkolenia z zakresu swojej profesji. W ofercie barbera znajdziemy zarówno strzyżenie męskie, golenie głowy i twarzy, jak i trymowanie brody. Z kolei podczas 1,5-godzinnego combo z pewnością będzie można dowiedzieć się wielu fachowych porad o tym jak dbać o zarost i nie tylko!

2.Frank Barber

Rewelacyjne modelowanie brody oraz precyzyjne strzyżenie, a przy tym atmosfera pełna luzu – tak pokrótce można opisać Barber Shop znajdujący się przy al. Kościuszki 7. Oprócz biegłości w posługiwaniu się narzędziami fryzjerskimi, Frank Barber może pochwalić się nagrodami plebiscytu Orły Fryzjerstwa, które corocznie zdobywa od kilku lat!

3.Drwal Barber Shop

Niedaleko Franka znajdziemy też Drwala, którego studio mieści się przy al. Kościuszki 16. To jeden z pierwszych barberów w mieście, a przy tym bardzo dobry artysta. Na głowie potrafi wyrzeźbić modną fryzurę, a broda spod jego ręki zawsze mistrzowsko się prezentuje. Klienci chwalą barbera zarówno za jego wysokie umiejętności, jak i sam wystrój salonu.

4. FameCut Barber Shop

FameCut mieści się przy ul. Łódzkiej 52 i to zdecydowanie jedna z najciekawszych, męskich miejscówek na Parkitce. W ofercie nowocześnie urządzonego salonu, oprócz standardowych usług barberskich, znajdziemy także atrakcyjne pozycje, jak “Tata i syn”, a także depilacja woskiem oraz SPA zarostu. To oczywiście tylko nieliczne pozycje z bogatego “menu” usług salonu.

5. Gentleman Barber

Gentleman Barber mieszczący się przy al. NMP 8 z pewnością jest znany niejednemu mężczyźnie. Pracująca tam doświadczona ekipa ceniona jest za indywidualne podejście do każdego, a także tworzenie przyjaznej atmosfery. Salon jest również polecany ze względu na przystępne ceny, jak i również rzetelne doradztwo!

czewa.info | 2019 - 2021