Gdzie iść na imprezę w Częstochowie

Chcesz wyjść ze znajomymi na miasto, ale nie wiesz jakie kluby działają w Częstochowie? Sprawdziliśmy najpopularniejsze lokale, gdzie warto pójść na imprezę.

Kluby muzyczne w Częstochowie

Częstochowa nie jest małym miastem, a na jej terenia działa bardzo dużo lokali, w których można dobrze spędzić czas ze znajomymi. Jednak większość z nich to różnego typu bary i puby, gdzie niekoniecznie odbywają się imprezy taneczne. Gdzie zatem wybrać się na klimatyczny koncert lub dyskotekę?

Bristol przy ul. Kopernika

Dobra dyskoteka, a jednocześnie klimatyczne miejsce do posiedzenia ze znajomymi przy piwie? Zatem warto wybrać się do Bristolu, który jest najnowszym lokalem rozrywkowym na mapie Częstochowy. W klubie, który znajduje się przy popularnej Piwiarni, panuje fajny klimat. Jeśli chodzi o muzykę, to raczej każdy znajdzie coś dla siebie. Zwykle odbywają się tu imprezy w stylu R&B, dance, club, hip hop oraz house. Warto jednak wiedzieć, że w Bristolu można trafić także na różne koncerty.

Rura przy al. NMP

Imprezy tematyczne, dyskoteki, koncerty i zawsze dobra atmosfera – to wszystko znajdziesz w klubie Rura. Miejsce jest od wielu lat dobrze znane i szczególnie lubiane przez młodych. To chyba najpopularniejszy lokal klubowy na terenie miasta i do tego pobawimy się w nim przy różnych stylach muzycznych – od elektroniki, poprzez hip hop oraz pop, po reggae, rock i metal.

Muzyczna Meta przy u. Jasnogórskiej

Klub to nie tylko dyskoteka, ale również dobre miejsce na koncerty. Jeśli zatem szukasz ze znajomymi rozrywki w postaci muzyki granej przez różne zespoły, to najpewniej znajdziesz coś ciekawego w Muzycznej Mecie. Czasami trafimy tu również na ciekawe stand-upy, a nawet jak się nie odbywa żadne widowisko, to można przyjemnie posiedzieć przy piwku w gronie przyjaciół.

Stacherczak przy ul. Kościuszki

Może niekoniecznie pobawimy się tutaj jak na dyskotece, ale to świetny lokal na wypad ze znajomymi. Odbywają się tu różne wydarzenia, w tym koncerty oraz stand-upy. Klub jest przestronny i ma nie tylko część muzyczną. Znajdziemy tu również pub sportowy oraz kręgielnię. Warto dodać, że obsługa jest bardzo sympatyczna, co dodatkowo podnosi jakość miejsca.

DON Kichot przy al. NMP

Jeśli wraz ze znajomymi jesteście nastawieni na imprezę typowo taneczną i chcecie się bawić do tzw. białego rana, to Don Kichot może być dobrym wyborem. To właśnie tu znajdziecie klubową atmosferę przy dźwiękach muzyki serwowanej przez różnych Djów. Electro, house, dancehall, mash-up, latino czy dance to tylko część gatunków przy jakich będzie można potańczyć.

Carpe Diem przy al. NMP

Sala koncertowa może nie jest tu największa, ale za to odbywają się tu klimatyczne koncerty i imprezy tematyczne, które zawsze przyciągają publiczność. Bardzo spokojny lokal, gdzie można śmiało iść i dobrze spędzić czas ze znajomymi. Oprócz stolików wewnątrz lokalu, jest możliwość skorzystania z zewnętrznego ogródka piwnego. Ten ma w sąsiedztwie sporo innych pubów, zatem nigdy nie jest tu pusto i nudno.

czewa.info | 2019 - 2021