Kręgielnie w częstochowie

W Częstochowie i jej bliskich okolicach funkcjonuje kilka kręgielni, gdzie można miło i przyjemnie spędzić czas. Sprawdziliśmy jakie oferty mają lokale i gdzie warto wybrać się z rodziną bądź przyjaciółmi.

Bowling & Pub Złote Arkady

Zlokalizowane niedaleko Dworca Kolejowego Złote Arkady to lokal, gdzie śmiało można wybrać się na kręgle. Do dyspozycji odwiedzających są 4 tory, które można rezerwować internetowo bądź telefonicznie. Warto dodać, że tory mają komputerową obsługę, dzięki czemu punkty są naliczane automatycznie, co zdecydowanie ułatwi grę osobom nieznającym w pełni zasad.

Ile kosztuje rezerwacja toru na jedną godzinę? Cena jest uzależniona od dnia oraz jego pory. Najtaniej pobawimy się od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 15:00. W tym czasie godzina zabawy to koszt 20 zł. Nieco drożej wypadają terminy popołudniowe oraz weekendy. Cena za jednogodzinną grę wynosi wtenczas od 30 do 80 zł, a pełen cennik dostępny jest na stronie www Złotych Arkad.

Warto dodać, że Złote Arkady to nie tylko kręgielnia. Na gości lokalu czeka nie tylko bar z różnymi trunkami, ale również bardzo dobra restauracja oferująca bogate menu. W tym samym miejscu znajduje się również 3-gwiazdkowy hotel.

Pub Sportowy Stacherczak

W centrum, przy al. Kościuszki mieści się dobrze znany częstochowianom Stacherczak. W tym lokalu można spędzić fantastycznie czas. Znajdziemy tam zarówno sportowy pub z dobrym jedzeniem, bilardem i dartem, ale także salę, gdzie bardzo często odbywają się różnego typu wydarzenia kulturowe.

Stacherczak to również dobrze wyposażona, 7-torowa kręgielnia. Lokal jest nastawiony nie tylko na dorosłych klientów, ale również przyjazny całym rodzinom. Przykładowo, w weekendy do południa, dla drużyn składających się w 50% z dzieci, godzina gry na torze kosztuje jedynie 39 zł!

Ogólny cennik wynajmu toru w Stacherczaku waha się od 59 do 89 zł. Na klientów lokalu czekają różne zniżki, o których można przeczytać na stronie internetowej. Warto dodać, że w lokalu odbywają się cyklicznie zawody kręglarskie w ramach Amatorskiej Ligi Bowlingowej.

Hotel Scout

W pełni zautomatyzowaną i dużą kręgielnie znajdziemy w 3-gwiazdkowym hotelu Scout przy ul. Drogowców. To doskonałe miejsce na większe integracje, ponieważ dostępnych jest aż 8 torów dostosowanych do zorganizowanych grup czy turniejów. Duża przestrzeń z wygodnymi stanowiskami oraz dostępność bogato wyposażonego baru pozwala dobrze bawić się w gronie znajomych.

W tym samym miejscu znajdziemy również siłownię, a także stoły bilardowe oraz wrotkarnię połączoną z wypożyczalnią sprzętu, w skład której wchodzą nie tylko wrotki, ale również bmx-y oraz deskorolki. To rewelacyjne miejsce dla rodzin z dziećmi.

Hula Kula

W Rędzinach, a więc bliskich okolicach Częstochowy, znajduje się sala rozrywkowa Hula Kula. Choć to najmniejsza kręgielnia w okolicy, to jednak miejsce jest jak najbardziej warte polecenia. Do dyspozycji odwiedzających są 3 tory do gry w kręgle, a także stoły bilardowe oraz drink bar. W lokalu funkcjonuje również restauracja, gdzie można napić się kawy, a także zjeść coś dobrego.

Właściciele obiektu nie zapomnieli również o dzieciach, dla których przygotowana jest ogromna bawialnia z małpim gajem, basenem z kulkami i zjeżdżalniami. Dodatkowo najmłodsi mogą skorzystać z bujaków czy mini placu zabaw.

czewa.info | 2019 - 2021