Najlepsi fryzjerzy w Częstochowie

 Jak nie wydać milionów, ale jednocześnie wyglądać jak milion złotych? Odpowiedzią na to pytanie niech będzie poniższe zestawienie kilku najczęściej polecanych salonów fryzjerskich z Częstochowy i okolic.

Pierwszym z nich jest laureat Orłów Fryzjerstwa z lat 2018, 2019 i 2020 – ZOHAN Studio Fryzur. Zarówno Michał – właściciel, jak i jego załoga, starają się zaoferować swoim klientom wyjątkowe fryzury i stylizacje. ZOHAN Studio Fryzur mieści się przy ulicy Kopalnianej 15, gdzie łatwo dojechać zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Wielu klientów docenia przyjazną atmosferę panującą we wnętrzu tego miejsca i wysokie kompetencje personelu. Właściciel kieruje się zasadą, że najważniejsza jest naturalność fryzur oraz to, że każdy rodzaj włosów jest wyjątkowy. Klienci doceniają prace fryzjerów oceniając ich pracę na bardzo wysokie noty. Na facebooku możemy przeczytać komentarz jednej z klientek: Najlepszy z najlepszych! Zohan – doładny w każdym calu, niesamowity urok osobisty, mężczyzna idealny dzięki któremu pojawia się uśmiech na twarzy nie jednej klientki dodatkowo profesjonalista. (…) Jeden z nie licznych fryzjerów w Częstochowie który rozumie potrzeby swoich klientów! Polecam!

Drugim z polecanych salonów jest Ziętara Team Atelier Fryzjerskie. Miejsce to znajduje się na ul. 7 Kamienic 7B. Samo atelier szczyci się tym, że często przy kawie omawiane są fryzury, oczekiwania, obecny stan włosów. Dzięki temu w środku panuje przyjazna, serdeczna atmosfera, do której chce się wracać. Wiedza o tym klienci i chętnie dzielą się tym z innymi. Na Facebooku Ziętara Team Atelier Fryzjerskie można przeczytać: „Salon z prawdziwego zdarzenia. Minął miesiąc od mojej wizyty, a fryzura wciąż dobrze się prezentuje i włosy same się układają (z czym wcześniej miałem problem). (…) Na pewno niebawem wrócę na kolejną wizytę. Szczerze polecam.”. Zadowolone są także kobiety: „Doświadczeni, cierpliwi i bardzo mili pracownicy. Przed rozpoczęciem pracy pani Justyna wysłuchała moich oczekiwań, zaproponowała i dokładnie opisała, co zamierza wykonać i co dla moich włosów będzie jej zdaniem najlepsze. (…). Oprócz dobrego cięcia, odpowiednio dobranej koloryzacji, otrzymałam przede wszystkim dokładne wskazówki, w jaki sposób dbać o moje włosy. (…) Na pewno zostanę stałą klientką.” Według założyciela salonu perfekcyjna fryzura to nie wszystko, równie ważny jest uśmiech na twarzy wychodzącego klienta. Słysząc takie opinie aż chce się umawiać do fryzjera. A jest to możliwe na wiele sposób: na facebooku, telefonicznie, smsowo, a także przez strony internetowe zrzeszające salony piękności. To ogromnie ułatwienie i kolejny krok w kierunku klienta.

Kolejny salon znajduje się w okolicach Częstochowy – w Kłomnicach na ulicy Pocztowej 57. Jest to Matrix Studio Fryzur Kłomnice. Miejsce to szczyci się rewelacyjnym podejściem do ścinania i pielęgnacji kręconych włosów, co jest rzadkością wśród salonów fryzjerskich. Niewiele fryzjerów poradzi sobie z tak wymagającymi włosami, polecane jest nawet na grupie Curly Girl Polska na Facebooku. Salonów takich jak ten jest na prawdę niewiele. A tych, którzy nie dowierzają, niech przekona poniższy komentarz z Facebooka salonu: „Kochani!!!W sobotę byłam w salonie skrócić nieco włosy. Poddałam się nie bez obiekcji w ręce Szefa Michała. I to co on uczynił z moimi włosami przeszło moje Najśmielsze oczekiwanie. (…) Ale w nowej fryzurze odmlodnialam jest wygodna i trendiPolecam z całego serca MATRIXA.Pozdrawiam serdecznie Szefa i całą Załogę BRAWO!!!”.

Dobrych fryzjerów jest niewiele, więc warto pamiętać o tych fryzjerach, którzy zadbają o klientów, wysłuchają, zrozumieją i uczynią piękniejszymi. Tu wymienieni fryzjerzy potrafią to wszystko i to w niewygórowanych cenach! Polecamy!

czewa.info | 2019 - 2021