Najlepsze siłownie w Częstochowie

Szukasz dobrze wyposażonej siłowni na terenie Częstochowy, gdzie zadbasz o swoją kondycję? Sprawdziliśmy oferty 5 najpopularniejszych obiektów zlokalizowanych w różnych częściach miasta.

4MA (Bór 55a)

Klub Forma z południa to spora i dobrze wyposażona siłownia, która ma naprawdę wiele do zaoferowania. Bardzo duża przestrzeń sprawia, że nawet przy dużej liczbie osób ćwiczących każdy znajdzie dla siebie sprzęt i miejsce do wykonania treningu. Cała siłownia podzielona jest na kilka sektorów, a do najbardziej popularnych należy Cross-Box, Cardio i strefa dla kobiet. Na miejscu można trenować indywidualnie, ale w ofercie siłowni są również różnorodne zajęcia grupowe z trenerami personalnymi.

Warto dodać, że w Formie funkcjonuje również sauna oraz solarium. Jeśli chodzi o karnet na tę siłownię to miesięczny kosztuje 109 zł. Trzeba jednak wiedzieć, że siłownia często oferuje wejściówki długoterminowe w promocyjnych cenach.

Calypso (Piastowska 225)

Klub Calypso to nowoczesna i funkcjonalna siłownia o bogatym wyposażeniu, które z pewnością umożliwi prowadzenie rozbudowanych planów treningowych. Znajdziemy tu nie tylko strefę cardio i wolnych ciężarów, ale także saunę i korty do squasha. Oprócz tego klub oferuje wiele zajęć prowadzonych przez profesjonalnych trenerów. W grafiku znajdziemy m.in. jogę, power bike, TBC, zumbę, pilates czy cross.,Miesięczna subskrypcja siłownia wynosi niecałe 130 zł, ale warto wiedzieć, że przy zakupie karnetu dostaje się aż 50% zniżki na pierwsze 3 miesiące. Siłownia oferuje również 2-osobowe karnety w cenie 159 zł.

Taurus (Brzeźnicka 46b)

Dobrze wyposażoną siłownię znajdziemy również w Taurusie. W kompleksie znajdują się 3 strefy: wolnych ciężarów, maszyn siłowych oraz cardio. Każda osoba trenująca w klubie może skorzystać z wysokiej jakości sprzętu TECHNOGYM oraz pomocy wykwalifikowanych trenerów, którzy pomagają w dobieraniu i prawidłowym wykonywaniu zestawów ćwiczeń.

Taurus to nie tylko siłownia, ale dość obszerny kompleks sportowy, w którym znajduje się basen oraz SPA, a klubowicze mogą także skorzystać m.in. z zajęć pole dance, fitness, tai chi czy jogi. Jeśli chodzi o karnet na siłownię open, to najlepszym rozwiązaniem jest 12-miesięczna subskrypcja w cenie 99 zł/msc.

Scout Sport (Drogowców 12)

Centrum Sportowo Rekreacyjne Scout ma szeroką ofertę dla sportowców, która obejmuje korty do tenisa i squasha, saunę, salę fitness, siłownię, a także ściankę wspinaczkową. Siłownia podzielona jest 3 przestronne sale z lustrami i nagłośnieniem oraz 5 stref: cardio, relaksu, wolne ciężary, hammery i maszyny stosowe.

Efektywny trening można wykonać samodzielnie bądź zapisać się na zajęcia grupowe, które prowadzą sprawdzeni instruktorzy. Są to treningi takie jak: body shape, tabata, indoor cycling, mobility, kettlebells i wiele innych. Karnet obejmujący siłownię, cross, zajęcia grupowe i saunę zaczyna się już od 125 zł za miesiąc.

Planet Club (Sikorskiego 15)

Planeta jest nieco bardziej kameralnym miejscem, ale równie wartym polecenia. W siłowni znajduje się różnorodny sprzęt z wolnymi ciężarami, jak i maszynami treningowymi. Dodatkowo dostępna jest sala fitness oraz sauna.

Oprócz efektywnego treningu indywidualnego jest możliwość trenowania pod okiem trenerów. Pilates, TBC, pupomania, płaski brzuch, circuit training oraz power pump to tylko część zajęć grupowych, na które można się zapisać. Karnety dostępne są w cenie od 129 zł, ale oczywiście można skorzystać z różnych zniżek, w tym dla seniorów.

czewa.info | 2019 - 2021