Najlepsze studia tatuażu w Częstochowie

Kiedyś ekstrawaganckie, dziś szalenie popularne – mowa oczywiście o tatuażach, które pojawiają się już nie tylko na ciałach młodych buntowników. Tatuowanie się stało się powszechne, co widać po wzrastającej liczbie salonów tatuażu. Jakie studia tego typu są popularne w Częstochowie?

Jak wybrać dobry salon tatuażu?

Chcąc wytatuować sobie konkretny wzór na ciele, warto poświęcić trochę czasu, aby znaleźć odpowiednie studio. Wielu tatuatorów ma swoje wypracowane style, które nie zawsze muszą iść w parze z tym, co sobie wymarzymy. Patrząc na portfolio danego artysty możemy od razu ocenić, czy jego kreska będzie nam odpowiadała. Profesjonalne studio pomoże również dostosować projekt tak, aby dobrze prezentował się na danej części ciała.

Oczywiście przed wyborem studia tatuażu warto upewnić się, że jest ono profesjonalne. Choć świadomość w tym zakresie wzrasta, wciąż istnieje wiele miejsc, które nie cieszą się dobrą renomą. Warto przeczytać opinie w internecie dotyczące danego salonu lub artysty, a także sumiennie przejrzeć jego prace. Chcąc wykonać swoją pierwszą “dziarę” trzeba uzbroić się w cierpliwość. Niektóre studia mają bardzo napięte terminarze, zatem trzeba będzie trochę poczekać na wolny termin. W dużej mierze będzie on zależny od skomplikowania i wielkości projektu – niektóre sesje trwają wiele godzin, a nawet są rozłożone na kilka wizyt.

3 salony tatuażu w Częstochowie warte polecenia

Na terenie naszego miasta nie brakuje różnorodnych salonów tatuażu. W okresie przed pandemią działało ich kilkadziesiąt i były rozsiane praktycznie po każdym zakątku Częstochowy. Niestety nie wszystkie cieszą się dobrą sławą, ale wybraliśmy 3, które mogą pochwalić się zarówno bogatym portfolio, jak i wysokimi umiejętnościami pracujących w nich artystów.

  1. SPRS Tattoo

Z pewnością warto od razu wspomnieć o SPRS Tattoo, który mieści się przy ulicy Focha 35/37. Charakterystyczna kreska Sapera, jego osobliwy humor oraz oryginalny wystrój salonu tworzą bardzo unikatowy klimat z przyjazną atmosferą. Dołączając do tego przystępność cenową, nieodległe terminy oraz mnogość pozytywnych opinii, otrzymujemy jeden z najciekawszych i wartych odwiedzenia salonów tatuażu w Częstochowie.

  1. LUNAR ART & TATTOO

Ola Gołąbek, która jest właścicielką studia Lunar Art & Tattoo ma nie tylko bardzo dobry warsztat, ale również szczególnie ciekawe pomysły. Jak sama napisała na swoim profilu, najlepiej odnajduje się w takich stylach, jak: graficzny, szkicowy, ilustracyjny oraz malarski. Jej bogate portfolio można znaleźć m.in. na Facebooku i Instagramie, a samo studio znajduje się przy ul. Piłsudskiego 19.

  1. Bocian Tattoo

Profesjonalizmu w kwestii tatuowania z pewnością nie można odmówić salonowi Bocian Tattoo. Studio mieszczące się przy ul. Szymanowskiego 1 może pochwalić się bardzo pozytywnymi opiniami wielu jego klientów. Luźna atmosfera, zaangażowanie, a także indywidualne podejście to tylko kilka z wielu pozytywnych komentarzy, jakie można znaleźć na temat salonu. Przy chęci wykonania sobie tatuażu w kolorze bądź monohromie, warto sprawdzić to miejsce.

czewa.info | 2019 - 2021