Najlepszy Kebab w Częstochowie – Ranking

Szukasz sprawdzonego lokalu gastronomicznego, który oferuje kebab? Sprawdziliśmy najbardziej polecane kebabownie w Częstochowie. Zobacz gdzie można się wybrać, aby dostać dobre danie w stylu tureckim.

Baranina, drób czy mieszany?

“Döner kebap” oznacza w j. tureckim “obracające się pieczone mięso”. W naszym kraju ta potrawa szybko zyskała na popularności, a Polacy zaczęli ją określać ją słowem “kebab”. W Częstochowie nie brakuje restauracji, które mają w swoim menu kebaby. Sprawdziliśmy, jakie kebabownie są najpopularniejsze oraz najlepiej oceniane.

  • Kebab przy. ul. Drogowców 9

Choć restauracja oferuje tylko kebab drobiowy, to zdecydowanie jedno z tych miejsc, gdzie ta potrawa smakuje wyjątkowo dobrze. W menu znajdziemy zarówno kebab w chrupiącej bułce, dobrze opieczonej tortilli, jak i smaczną wersję na talerzu. W dodatku lokal jest przestronny oraz z łatwym dojazdem.

  • Zahir Kebab

50-centymetrowe rollo z Zahira jest znane z pewnością niejednemu smakoszowi kebabów, a kto nie jadł jeszcze żadnych dań tej popularnej restauracji, powinien nadrobić zaległości. W Częstochowie są aż 2 lokale Zahira, które oferują bardzo dobry kebab zarówno drobiowy, jak i z baraniną. Nie brakuje też wersji z falafelem dla osób wege!

  • Bollywood Kebab

Niezależnieod tego, czy wybieramy kebab w bułce, tortilli czy w boxie z frytkami, zawsze smakuje dobrze. Przy okazji dania w sieciowym Bollywoodzie są przystępne cenowo, a restauracja posiada dwa punkty na terenie miasta, z czego jeden jest otwarty nawet po północy.

  • Kebab King

Lokal przy ul. Kościuszki 1 cieszy się dobrą renomą nie tylko za serwowanie smacznych potraw i miłej obsługi w lokalu, ale również bardzo bogaty wybór dodatków. Kebab z cheddarem lub serem halloumi brzmi dobrze, prawda? A w restauracji oferują znacznie więcej smacznych opcji.

  • Azhir Kebab

Duże porcje i bardzo dobry smak baraniny – takie opinie bardzo często zostawiają klienci tej kebabowni, znajdującej się przy ul. Jasnogórskiej 21a. W restauracji oprócz półmetrowego rollo, kebaba w bułce na talerzu lub w boxie z frytkami, zjemy także kapsalon oraz dania wegetariańskie.

  • 4YOU Kebab

Niewielki lokalik w formie fastfoodowej budki zlokalizowany przy ul. Kilińskiego 140 ma w swojej ofercie  nie tylko tureckie dania, ale również chrupiące kawałki kurczaka, krążki cebulowe oraz serki. Jeśli chodzi o kebaby, to klienci punktu chwalą niskie ceny oraz szybką obsługę. Warto dodać, że są tu nie tylko kąski dla większych głodomorów, ale też wersje mini w postaci kebaba w tortilli 15 cm.

BD KING Kebab

Całodobowy kebab jest zbawieniem dla tych, którzy późno wracają z imprezy na mieście i mają jeszcze ochotę coś przegryźć. W takim wypadku warto pamiętać o restauracji, która znajduje się przy. al. Wolności 18, gdzie dostaniemy niedrogiego i dobrego kebaba w różnych opcjach, włączając w to zestawy ze świeżymi sałatkami.

  • Troy kebab

Może w tej restauracji nie ma za bardzo rozbudowanego menu, ale kebab w stylu śródziemnomorskim skradł serca wielu osób. Jeśli kogoś ciekawi smak tego dania z serem feta i oliwkami, to można go spróbować przy ul. Kościuszki 2.

czewa.info | 2019 - 2021