Szkoły tańca w Częstochowie

Taniec to nie tylko stawianie odpowiednich kroków w rytm muzyki. To również trening dla organizmu – zapewnia sporą dawkę ruchu. Nauka tańca rozwija, podnosi poziom endorfin, a przy okazji pozwala oczarować znajomych na parkiecie w klubie bądź rodzinę na weselu. Gdzie w Częstochowie można nauczyć się Salsy, Hip Hopu, Zumby, czy Jazzu?

5 najciekawszych szkół tańca w Częstochowie

Centrum Nauki Tańca “Snake Dance” zlokalizowane jest przy al. NMP i w swojej ofercie ma naukę różnorodnych stylów tańca, ale również akrobatyki i gimnastyki artystycznej. To świetne miejsce szczególnie dla dzieci i młodzieży, gdyż będą one miały okazję rozwijać swoje umiejętności taneczne w stylach takich jak Break Dance, Latino, Zumba, Pole Dance i wiele innych.

“Wybierz swój styl i zapisz się na kurs” – takim hasłem reklamuje się częstochowskie Studio Tańca Step By Step, które jest warte polecenia zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych. Nauczyciele oferują swoim kursantom zarówno style nowoczesne i orientalne, jak i nieco bardziej klasyczne. Do najbardziej ciekawych warsztatów tanecznych można zaliczyć mażoretki oraz taniec irlandzki, choć nie można nie wspomnieć o zajęciach ze street dance fit’u, który jest coraz bardziej popularny.

Salsa, bachata, a może kizomba? Między innymi takie style oferuje Studio Tańca i Ruchu IMPACT zlokalizowane na Kościuszki 2a. Ponadto szkoła organizuje wiele wydarzeń, w których biorąc udział można zakochać się w tańcu i nauczyć się go od podstaw od bardzo charyzmatycznych nauczycieli.

Atrakcyjne kursy tańca znajdziemy w szerokim katalogu Szkoły Tańca Szyk. Instruktorzy mają ciekawe propozycje dla dorosłych – zarówno singli, jak i par. Można tu wymienić chociażby wedding dance oraz taniec towarzyski. Nie brakuje także zajęć dla dzieci i młodzieży, a dla rodziców tych najmłodszych czeka również oferta na Taneczne Urodziny!

Bardzo dobrymi opiniami cieszy się również Szkoła Tańca Dobrowolscy mieszczącej się przy ul. Krakowskiej 45, która została założona przez roztańczone małżeństwo posiadające najwyższą klasę taneczną S w stylu standardowym oraz latynoamerykańskim. Swoje umiejętności taneczne można tu rozwijać w grupach, parach, a także solo. To dobre miejsce zarówno dla początkujących, jak i osób trenujących taniec sportowy.

czewa.info | 2019 - 2021